Het team van Prof. Mr. A. Anemaschool

De samenstelling van het team

Directie:  
Directeur: Katja Verschoor
Adjunct-directeur: Janneke van der Elst - Broerse
 
 
Groepsleerkrachten:  
Groep 1-2 a Catja Derks
  Erna Bouman
Groep 1-2 b Monique Taal
  Judith Rietveld
Groep 1-2 c Alberdien Dijkers
Groep 1-2 d Johan de Graaff
Groep 1-2 e Suzanne Quist
  Elise Dekker
Groep 3a Hannah Saya
Groep 3b Chantal 't Hart
  Hilary Copra
Groep 4a Hanna Harry
Groep 4b Wilma Verburg
  Hanneke Timmers
Groep 5a Charissa de Bruin
  Ingrid van Harten
Groep 5b Tessa de Boer
  Patricia Hoek
Groep 6a Nicole van Reisen
Groep 6b Gerrit-Jan Dijkstra
  Eunice Fayez
Groep 7a Mandy Jautze
  Keziban Yildiz
Groep 7b Yvonne van Houten
  Anne Steeneveld
Groep 8a Ad Neele
  Benjamin Steenstra
Groep 8b Benjamin Steenstra
                                     Rody Warmerdam

 

Peuterleidsters:

Groep a Charety Hermanus
  Joke Terol
  Marcella van Oudheusden
Groep b Joke Terol
  Chatety Hermanus
  Marcella van Oudheusden
Groep c Marcella van Oudheusden
  Tineke Carlier
  Sunita Jadnanansing
Groep d Tineke Carlier
  Marcella van Oudheusden
  Sunita Jadnanansing

Leerkrachten met andere taken:

INTERN BEGELEIDERS:
Marianne Mens
Janneke van der Elst
Ingrid van Harten
 
REMEDIAL TEACHER:
Anke van Rijkom

Danielle Pahlsson


GEDRAGSSPECIALIST
Mandy Jautze

 

PLUSGROEP

Mandy Jautze

Yvonne van Houten
 
ICT-COÖRDINATIE:
Gerrit-Jan Dijkstra
 
KWALITEITSMEDEWERKER PEUTERSCHOOL:
Janine Vink
 
LICHAMELIJKE OEFENING:
Marloes Kemeling

 
ONDERWIJSASSISTENTES:

Erna Bouman gr. 1
Joyce Abdoel gr. 3 t/m 5
Sylvia Ernst gr. 6 t/m 8
Marry van Laar gr. 1 t/m 5

 

BOUW COÖRDINATOREN:

Charity Hermanus peuters
Alberdien Dijkers basisschool
Chantal 't Hart basisschool
Yvonne van Houten basisschool

 

PIRAMIDE en KIJKCOÖRDINATOR:
Alberdien Dijkers
 
TAAL COÖRDINATOR:
Hanneke Timmers
 
BOVO COÖRDINATOR:
Ad Neele
 
COÖRDINATOR OUDERBETROKKENHEID:
Hanneke Timmers
 
ADMINISTRATIE, COÖRDINATIE OVERBLIJVEN:
Monique van Egmond
 
CONCIËRGE: 
Debbie Boudestein
Hassan Ben Ali